Saxo Bank 24/7

Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale Canada Goose jas http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl
0

Ředitel Saxo Bank napsal knihu společně s cyklistickou legendou Ivanem Bassem

Saxo Bank 11. 5. 2015

Ivan Basso, jezdec profesionálního cyklistického týmu Tinkoff-Saxo a dvojnásobný šampión Giro d’Italia, napsal spolu s Gianem Paolem Bazzanim, ředitelem milánské pobočky Saxo Bank, novou knihu o mentálních a psychologických výzvách, kterým čelí jak vrcholoví sportovci, tak i obchodníci.

 

Kniha s názvem „Broker a šampión“ je napsána formou rozhovoru mezi Gianem Paolem Bazzanim a Ivanem Bassem, který se před sezónou 2015 opět připojil k týmu Tinkoff-Saxo. Diskutují v ní nad paralelami mezi obchodováním a profesionálním sportem. V současnosti je kniha dostupná v limitované edici na internetových stránkách italské Saxo Bank.

 

Gian Paolo Bazzani, který se k online a investičním specialistům přidal v roce 2010, k tomu řekl: „V nové knize využíváme Bassovy letité zkušenosti a rozhodovací schopnosti k nastínění podobností mezi online obchodováním a vrcholovými sportovci. Sportovci jako Basso přímo ztělesňují umění chopit se příležitosti.

 

Moje spolupráce s Bassem jednoduše ukazuje, že lidé v bílých límečcích a barevných trikotech toho mají společného mnohem více, než se na první pohled zdá. Nákup či prodej měn není založen na náhodném rozhodování, ale vychází z hlubokých znalostí trhu, dobře vybudované strategie a schopnosti přizpůsobit se novým sledům událostí. Podobné vlastnosti a dovednosti jsou zapotřebí i u profesionálních cyklistů, kteří čelí takovým zkouškám jako Milan-San Remo nebo Giro d’Italia. Myslím, že i to je důvod, proč jsme byli v posledních letech svědky vzrůstajícího zájmu o cyklistiku ze strany finančního průmyslu.”

 

Tento názor potvrzuje i nedávný průzkum Saxo Bank mezi pracovníky finančních služeb v Londýně, podle něhož se u nich cyklistika stává nejoblíbenějším sportem. Každý čtvrtý respondent (24 %) v průzkumu potvrdil, že kolo nahradilo v Londýně ostatní symboly společenského postavení, jako jsou rychlá auta nebo motorky.

 

Hlavními tématy v nové knize jsou:

 

  • jak řídit emoce pod tlakem
  • jak budovat vlastní sebevědomí
  • vytrvalost nade vše
  • důležitost plánování a výkonu
  • jak se vyrovnat s prodělkem i porážkou

Vydání knihy se shoduje se startem Giro d’Italia a představením nového videa Saxo Bank, v němž Basso ukazuje, jak dosáhl své reputace jednoho z nejlepších závodníků v horských etapách. Video rovněž zachycuje jeho soutěživost a schopnost nahlížet na výzvy ze všech úhlů, čímž pomáhá celému týmu Tinkoff-Saxo kupředu.

 

Link na video: http://www.saxobank.com/sponsorships/

Link na knihu: http://it.saxobank.com/il-broker-e-il-campione (v italštině, link ke stažení přijde do e-mailu)

Sledujte Ivana Bassa na TradingFloor.com: https://www.tradingfloor.com/traders/ivan-basso

 

Pro další informace kontaktujte:

 

AC&C Public Relations, s.r.o.
Zdeňka Učňová

+420 220 518 209

zdenka.ucnova@accpr.cz

 

Kasper Elbjørn, Head of International Communications

+45 3065 4300

press@saxobank.com

 

 

Saxo Bank

Saxo Bank je globální investiční banka specializující se na online obchodování a investice na mezinárodních finančních trzích. Soukromým investorům a institucionálním klientům nabízí komunitní portál TradingFloor.com, první opravdovou sociální trading platformu. Plně licencovaná evropská banka spadající pod dohled dánské FSA svým klientům umožňuje obchodovat FX, CFD, ETF, Stocks, Futures, Options a další deriváty v rámci unikátní platformy SaxoTrader, která doposud obdržela mnohá ocenění a která umožňuje přístup na burzu z PC, tabletu nebo smartphonu z jednoho účtu ve více než 20 jazycích. Platforma je využívána více než stovkou předních finančních institucí na celém světě. Saxo Bank prostřednictvím Saxo PrivatBank nabízí také profesionální portfolio a správu fondů na úrovni tradičního bankovního servisu. Saxo Bank, která byla založena roku 1992, sídlí v Kodani a jejích 26 poboček zasahuje Evropu, Asii, Střední Východ, Latinskou Ameriku, Afriku a Austrálii.

Komentáře jsou uzavřeny.

Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale Canada Goose jas http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl

Přihlásit se

Nepamatuji si Heslo ?

Registrujte se!