Saxo Bank 24/7

Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale Canada Goose jas http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl
0

Saxo Bank rozšiřuje obchodování s opcemi díky novému kombinovanému obchodnímu příkazu

Saxo Bank 1. 12. 2016

Saxo Bank představuje skvělý nový nástroj pro klienty využívající pokročilé opční strategie

Online investiční a obchodní specialista Saxo Bank dnes oznámil představení nového nástroje – kombinovaného obchodního příkazu – pro všechny klienty obchodující s opčními kontrakty.

Kombinovaný obchodní příkaz umožní klientům využívat pokročilé opční strategie, protože budou moci najednou zadávat příkazy k prodeji, případně nákupu, nejrůznějších opcí pomocí jediného obchodního příkazu.

Jak uvedl Georgio Stoev, produktový manažer futures a opčních kontraktů: „Místo toho, aby klient obchodoval opce jednu po druhé, může jednotlivé příkazy nyní zadávat současně a vykonávat najednou. Díky tomu mohou klienti jednoduše využívat zavedených opčních strategií, jako jsou například straddle, ratio spreads a iron condor.“

Představení nástroje kombinovaného obchodního příkazu je potvrzením, že Saxo Bank hodlá svým klientům nabízet bezchybné provádění obchodů v rámci multi-asset nástrojů a současně jim zajistit větší kontrolu a transparentnost nad každým obchodním příkazem.

Kombinovaný obchodní příkaz bude zahrnovat přehled „Greeks“ u opcí a výpočet marže pro každý jednotlivý typ obchodu a strategii na obchodním příkazu.

Patrice Henault, vedoucí futures a opčních kontraktů Saxo Bank, dodal: „Pro nás je zásadní, aby nejlepší osvědčené postupy držely krok s měnícím se prostředím. Toto je pro Saxo Bank zásadní milník v konsolidaci naší pozice předního specialisty na multi-asset obchodování a investice. Díky využívání kombinovaného obchodního příkazu mohou klienti využít větší efektivity kapitálu, snížit tržní riziko a analyzovat strategie před jejich uplatněním.“

Kombinovaný obchodní příkaz bude možné využívat pro všechny nabízené cenné papíry kotované na americké burze, ETF a indexované opce v rámci platformy SaxoTrader.

 

Saxo Bank:

Skupina Saxo Bank (Saxo), specialista na multi-asset obchodování a investice, nabízí kompletní sadu obchodních a investičních nástrojů, technologií a strategií.

Už téměř 25 let nabízí Saxo Bank jednotlivcům i firmám přístup k profesionálnímu obchodování a investicím prostřednictvím technologií a zkušeností.

Plně licencovaná a regulovaná banka umožňuje soukromým investorům a institucionálním klientům snadno obchodovat s více aktivy z jediného účtu na různých elektronických zařízeních. Kromě toho poskytuje Saxo Bank svým firemním klientům, např. bankám a makléřům přístup k multi-asset obchodům, prvotřídním makléřským službám a obchodní technologii.

Mnohokrát oceněné obchodovací technologické platformy jsou dostupné ve více než 20 jazycích a jsou využívány více než stovkou finančních institucí na celém světě.

Saxo Bank, která byla založena roku 1992, sídlí v Kodani a zaměstnává 1500 lidí ve finančních centrech po celém světě, včetně Londýna, Singapuru, Paříže, Curychu, Dubaje a Tokia.

 

Komentáře jsou uzavřeny.

Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale Canada Goose jas http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl

Přihlásit se

Nepamatuji si Heslo ?

Registrujte se!