Saxo Bank 24/7

Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale Canada Goose jas http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl
0

Saxo Bank zahajuje spolupráci s Morningstar

Saxo Bank 6. 9. 2016

Klientům banky nabídne investiční strategii ze služby SaxoSelect

 

Investiční a obchodní specialista Saxo Bank a společnost Morningstar Investment Management Europe Ltd (investiční skupina Morningstar, Inc.) dnes oznámily zahájení spolupráce, která rozšíří nabídku investičních strategií pro klienty Saxo Bank.

 

Díky této nové spolupráci přidá Saxo Bank do svého investičního portfolia v rámci služby SaxoSelect novou investiční strategii. Nové portfolio s názvem Saxo Morningstar MOAT® Portfolio nabízí inteligentní a ekonomický způsob investování v rámci portfolia s 30 kvalitními akciemi vybranými na základě metodologie Economic MoatTM Rating společnosti Morningstar a hodnotového průzkumu, který identifikuje akcie, které trh podceňuje.

 

Portfolio Saxo Morningstar MOAT® představuje první akciový produkt v Evropě, který nabízí informace o společnostech hodnocených analytiky společnosti Morningstar v rámci nástrojů Wide Moat a Narrow Moat. Klienti Saxo Bank budou mít naprostou kontrolu nad všemi akciemi v portfoliu a mohou své pozice sledovat v reálném čase ve zcela transparentním investičním prostředí prostřednictvím platformy SaxoTraderGO.

 

Akcie v portfoliu se vybírají ze 33 burz. Zahrnuty jsou pouze firmy, u nichž Morningstar věří, že mají udržitelnou konkurenceschopnost. Tyto firmy jsou v dobré pozici vůči konkurenci a vykazují vysokou návratnost kapitálu v posledních 20 letech (Wide Moat) nebo alespoň v posledních 10 letech (Narrow Moat). Poté jsou akcie hodnoceny pomocí fundamentální analýzy, která dospěje k odhadu spravedlivé ceny, a do portfolia se zařazují pouze ty akcie, které se obchodují výrazně pod úrovní těchto odhadů.

 

Portfolio bude začínat se stejnou váhou všech akcií, ale na konci každého čtvrtletí jej podle potřeby společnosti Morningstar Investment Management a Saxo Bank překontrolují a případně poměr vah upraví. Cílem je omezit počet nahrazovaných akcií a tím snížit i příslušné náklady na obchodování, a proto budou nahrazovány pouze akcie, pro které se najde alternativa nabízející 25% zlepšení poměru ceny a spravedlivé hodnoty. Změny v portfoliu podléhají regulaci s cílem minimalizovat transakční náklady.

 

Kombinací naší špičkové technologie a zkušeností společnosti Morningstar v oblasti investičního výzkumu a managementu jsme dokázali vytvořit skutečně přesvědčivou investiční strategii pro moderního investora, a to za konkurenceschopnou cenu. Vzhledem k tomu, že se považujeme za modernizátora na finančním trhu, jsme hrdí na to, že můžeme důvěryhodný výzkum společnosti Morningstar nabídnout našim klientům jako skutečnou investiční příležitost,“ řekl Kim Fournais, generální ředitel a spoluzakladatel Saxo Bank.

Technologický rozvoj i nadále mění investiční prostředí, pomáhá firmám vytvářet měřítka pomocí srovnání vzájemně se doplňujících silných stránek jednotlivých účastníků. Naše spolupráce se Saxo Bank kombinuje náš akciový výzkum do efektivního a ekonomického portfolia dostupného široké skupině klientů,“ uvedl Simon Ewan, generální ředitel společnosti Morningstar Investment Management Europe Ltd

O službě SaxoSelect

Služba SaxoSelect, představená letos v lednu, je plně digitalizovaná a automatická služba v oblasti obchodování a investic, která klientům Saxo Bank umožňuje investovat do předem zvolených portfolií přímo z jejich obchodní platformy. Společně s nástrojem Saxo Morningstar MOAT® Portfolio nabízí SaxoSelect dva typy investičních portfolií: vyvážená portfolia založená na iShares ETF a aktivní obchodní strategie určené zkušeným investorům.
Zpočátku bude Saxo Morningstar MOAT® Portfolio k dispozici pro klienty SaxoSelect v severských zemích, Nizozemsku, Itálii a v zemích střední a východní Evropy.

 

Více informací najdete na: http://cz.saxobank.com/campaigns/equity-portfolios

 

 

 

 
O společnosti Morningstar, Inc.
Morningstar, Inc. je předním poskytovatelem nezávislého investičního výzkumu v Severní Americe, Evropě, Austrálii a Asii. Společnost nabízí širokou řadu produktů a služeb jednotlivým investorům, finančním poradcům, investičním manažerům a poskytovatelům a sponzorům penzijních plánů. Společnost Morningstar sleduje data o zhruba 530 000 investičních instrumentech včetně akcií, vzájemných fondů a dalších, společně s informacemi o globálních trzích v reálném čase o více než 18 milionech akcií, indexů, futures, opcí, komodit a drahých kovů, trhů směnných kurzů a trhů se státními dluhopisy. Společnost Morningstar dále nabízí služby investičního managementu prostřednictvím poradenských poboček. Ke 30. červnu 2016 byla hodnota firmy 185 mld. dolarů. Společnost funguje ve 27 zemích světa.

 

O skupině Morningstar Investment Management

Skupina Morningstar Investment Management nabízí investiční řešení prostřednictvím poradenských jednotek, které kombinují špičkový výzkum a využití proprietárních globálních zdrojů dat společnosti Morningstar. Ke 30. červnu 2016 byla hodnota skupiny 185 mld. dolarů. Skupina Morningstar Investment Management nabízí širokou řadu produktů a služeb jednotlivým investorům, finančním poradcům, investičním manažerům a poskytovatelům a sponzorům penzijních plánů po celém světě. V Evropě tyto služby nabízí prostřednictvím firmy Morningstar Investment Management Europe, Ltd., která je držitelem oprávnění britského regulačního orgánu Financial Conduct Authority.

 

O Saxo Bank

Skupina Saxo Bank (Saxo), specialista na multi-asset obchodování a investice, nabízí kompletní sadu obchodních a investičních nástrojů, technologií a strategií. Už téměř 25 let nabízí Saxo Bank jednotlivcům i firmám přístup k profesionálnímu obchodování a investicím prostřednictvím technologií a zkušeností. Plně licencovaná a regulovaná banka umožňuje soukromým investorům a institucionálním klientům snadno obchodovat s více aktivy z jediného účtu na různých elektronických zařízeních. Kromě toho poskytuje Saxo Bank svým firemním klientům, např. bankám a makléřům přístup k multi-asset obchodům, prvotřídním makléřským službám a obchodní technologii. Mnohokrát oceněné obchodovací technologické platformy jsou dostupné ve více než 20 jazycích a jsou využívány více než stovkou finančních institucí na celém světě. Saxo Bank, která byla založena roku 1992, sídlí v Kodani a zaměstnává 1500 lidí ve finančních centrech po celém světě, včetně Londýna, Singapuru, Paříže, Curychu, Dubaje a Tokia.

 

Komentáře jsou uzavřeny.

Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale Canada Goose jas http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl

Přihlásit se

Nepamatuji si Heslo ?

Registrujte se!