Saxo Bank 24/7

Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale Canada Goose jas http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl
0

Žádná dohoda

Saxo Bank 18. 4. 2016

Včerejší jednání v Doha skončilo bez jakékoli dohody. Saudská Arábie trvá na tom, aby se Írán připojil k dohodě o zmrazení cen, což je zřejmě právě ten důvod, proč jednání neuspělo. OPEC opět jednou hodně nasliboval, ale jen málo splnil, protože do celé záležitosti jako vždy vstoupila politika. Až do června je vyhlášeno „období pro konzultace“ mezi producenty.

Minulý týden jsem v komentáři napsal, že změny na ropném trhu vyvolává v posledních měsících spíše vliv severoamerických producentů břidličné ropy a dalších producentů s vysokými náklady, než vliv těch, kdo se setkali v Doha.

Vzhledem k rekordním dlouhým pozicím Brent a 11% nárůstu u dlouhých pozic WTI minulý týden směřuje ropa v nejbližším období spíše k poklesu. Nižší ceny pomohou urychlit vyrovnání trhu, takže další významnější pokles neočekávám, avšak dá se předpokládat, že rekordní dlouhé pozice se budou muset upravit. I nadále vnímám rozmezí 35-45 dolarů za barel jako nejpravděpodobnější rozmezí pro Brent v tomto čtvrtletí.

O autorovi:

Ole Hansen je odborníkem na obchodování s využitím všech druhů investičních nástrojů. Může se pochlubit více než dvacetiletou zkušeností v oboru investic a obchodování. Do Saxo Bank přišel v roce 2008 a stal se součástí jejího strategického a analytického týmu jako vedoucí strategie komodit. Před příchodem do Saxo Bank Ole Hansen 15 let pracoval v Londýně, kde byl zodpovědný za chod obchodního výkonného týmu pro multi-asset Futures a Forex hedgeové fondy. V současné době se soustředí především na vývoj komodit. Jeho týdenní zpráva na téma komodity je pravidelně publikována online i v tištěných médiích po celém světě.

 

 

Saxo Bank:

Saxo Bank, specialista na multi-asset obchodování a investice, nabízí kompletní sadu obchodních a investičních nástrojů, technologií a strategií. Plně licencovaná a regulovaná banka umožňuje soukromým investorům a institucionálním klientům snadno obchodovat s více aktivy z jediného účtu na různých elektronických zařízeních. Mnohokrát oceněné obchodovací technologické platformy jsou dostupné ve více než 20 jazycích a jsou využívány více než stovkou finančních institucí na celém světě. Saxo Bank také na vybraných trzích poskytuje tradiční bankovní služby prostřednictvím Saxo PrivatBank. Saxo Bank, která byla založena roku 1992, sídlí v Kodani a zaměstnává 1500 lidí ve 25 pobočkách na pěti světových kontinentech.

Komentáře jsou uzavřeny.

Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale Canada Goose jas http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl

Přihlásit se

Nepamatuji si Heslo ?

Registrujte se!